2013 Büyük çanta modelleri

2013 Büyük çanta modelleri

2013 Bayan Büyük boy çanta modelleri yeni sezonda damgasını vurdu. Özellikle sonbahar ve kış dönemlerinde çanta modelleri trendlerinde büyük boy çanta modellerinde deri ön planda yerini almaya başladı.   Deri, nefes alabilen bir yapıya sahip özelliği mevcut olduğu için hem daha sağlıklı hem de uzun ömürlü bir kullanıma sahip olduğu moda uzmanları tarafından belirtilmektedir.   […]

2013 Bayan Büyük boy çanta modelleri yeni sezonda damgasını vurdu. Özellikle sonbahar ve kış dönemlerinde çanta modelleri trendlerinde büyük boy çanta modellerinde deri ön planda yerini almaya başladı.

 

Deri, nefes alabilen bir yapıya sahip özelliği mevcut olduğu için hem daha sağlıklı hem de uzun ömürlü bir kullanıma sahip olduğu moda uzmanları tarafından belirtilmektedir.

 

Gucci, Chanel, Louis Vuitton, Burberry, Prada gibi ünlü markaların 2013 büyük çanta modelleri bayanların ilgisini çekiyor. Oldukça şık ve kaliteli olan bu çantalar yeni sezonda bayanların kollarını süsleyecek. Bayanların ihtiyaçları olan her şeyi yanlarında taşımalarını sağlayan bu çantalar adeta onların can yeleği olacak. 2013 büyük çanta modellerinde süet kumaş çantalar da ön plana çıkıyor.

 

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Püskül modası bu yıl hem deri hem de süet çantalarda kendini gösteriyor. Oldukça havalı duran bu çantalar sade kıyafetleri hareketlendirmek için başlı başına bir aksesuar görevi görüyor.

 
2013 büyük çanta modellerinde renk seçenekleri oldukça fazla olmasına rağmen toprak tonları ağırlıkta gibi görünüyor. Kış renkleri olan siyah, lacivert ve gri tonların yanı sıra canlı renkler kullanmayı seven bayanlar için kırmızı, sarı, mavi ve yeşil renkler de büyük çantalarda kullanılmıştır.

 

Sıradanlıktan uzaklaşmak isteyen bayanlar canlı renklerdeki bu büyük deri çantaları tercih edebilirler. Büyük çantalarda zincir kullanımı da oldukça yaygınlaştı. Çantalara kadınsı bir hava kazandıran bu zincirler genellikle çantaların askı bölümünde kullanılıyor.

 

Bu yılın bir başka modası da büyük ve tüylü çantalardır. 2013 büyük çanta modelleri her zevke ve keseye hitap edebilecek zenginlikte ve kalitededir. Modayı kaçırmak istemiyorsanız mutlaka kendinize göre büyük bir çanta edinmelisiniz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al