• DOLAR
  3,8823
  % 1,81
 • EURO
  4,5766
  % 1,48
 • ALTIN
  156,4879
  % -0,13
 • BIST
  $16.531
  % -2,69
2011’de hangi burç ne yaşayacak?

2011’de hangi burç ne yaşayacak?

KOÇ Son yılların en güzel günlerini yaşayacağınız bir döneme hazırlanın. Büyük şans gezegeni Jüpiter, 12 yıl aradan sonra tekrar burcunuzda ilerliyor. Yaşamın her alanında ilerleme ve genişleme getirecek olan bu hareket, mevcut olumlu etkileri, 5 Haziran sonrasında maddi konulara yoğunlaştıracaktır. Takip eden 1 yıl boyunca, iş faaliyetlerinin ve finansal yatırımların getirilerinin artması ile mülklerin değer […]

KOÇ
Son yılların en güzel günlerini yaşayacağınız bir döneme hazırlanın.

Büyük şans gezegeni Jüpiter, 12 yıl aradan sonra tekrar burcunuzda ilerliyor. Yaşamın her alanında ilerleme ve genişleme getirecek olan bu hareket, mevcut olumlu etkileri, 5 Haziran sonrasında maddi konulara yoğunlaştıracaktır. Takip eden 1 yıl boyunca, iş faaliyetlerinin ve finansal yatırımların getirilerinin artması ile mülklerin değer kazanması, sık sık ana konular arasında yer alacaklardır.

15 Mart yakınları, kendinizle ilgilenmek ve görünümle ilgili uygulamalar yaptırmak açısından uygun olacaktır. 3 Nisan ve sonrası ise, zaman zaman güçlenecek olan etkileri, yakın çevreyle ilişkileri derinleştirmek, sosyal alanda ön plana çıkmak ve bir hayalinizi gerçekleştirmek için çalışırken büyük yol kat etmek gibi konularda kullanmanızı sağlayacaktır.

30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık arası dönemler, Merkür’ün geri hareketini gerçekleştireceği dönemlerdir. Bu tarihler arasında yanlış anlaşılmalar artabilir. İletişim cihazlarında arızalar, yeni alınan elektroniklerin doğru çalışmaması, randevuların unutulması, yeni imzalanan anlaşma ve sözleşmelerde aksaklık ve uyuşmazlıklar gündeme gelebilir. Özellikle 30 Mart tarihinde burcunuzda gerçekleşecek olan gerileme esnasında çok dikkatli olmalısınız.

4 Ocak – 5 Şubat arasında kariyer yaşamında ani değişim ve sıçramaları tetikleyebilecek olan Güneş tutulmasının etkileri, kendilerini, terfi etmek, yeni bir kariyer yolu seçmek, daha fazla olanak ve fırsat sunan bir kuruma geçmek gibi temalar içerisinde, son derece olumlu şekilde gösterebilirler.

 

Moringa Çayı Satın Al

1 Haziran’dan itibaren, basın-yayın organları ile ilişkili girişimler veya ilişkileri sağlamlaştırmak, kitap veya makale yayınlatmak, yakın çevre içerisindeki iletişimlerde yeni bir hava yakalamak, önemli kişilere ulaşmak, ayrıca kısa seyahatler ve kültürel gezilere çıkmak gibi etkiler gündemde yer tutarken, bunların tümü, 10 Aralık’taki Ay tutulması ile birlikte hiç düşünmeyeceğiniz noktalara vararak, yaşamınızı değiştirecek bir olaylar dizisi yaratabilirler.

15 Haziran tarihindeki Ay tutulması ve 1 Temmuz tarihindeki Güneş tutulması ise bazı beklenmedik olumsuzlukları getirebilirler. 15 Haziran yakınlarında yurtdışı iş ve iletişimlerde aksamalar veya kopmalara, uzun seyahatlerde sorunlara, yerine getirilmesi gecikmiş görev ve sorumlulukların hukuki süreçlere yol açmasına karşı dikkatli olmanız gerekecektir. 1 Temmuz sonrasında, evinizle ilgili beklenmedik sorunlar veya masraflar, aile içi ilişkilerde var olan bir gerilimin iyice su yüzüne çıkması, uzaktaki akrabalarla görüşmelerde yanlış anlaşılmalar, dikkat etmeniz gereken konular arasına dahil olacaklardır.

25 Kasım tutulması, yurtdışıyla ilgili konuları ve hukuki süreçleri, bu sefer çok daha olumlu bir şekilde olmak üzere gündeme taşıyacak ve çözüme bağlanmalarını sağlayacak şartlar yaratacaklardır. Bu süreç, eğitim yaşamı ile ilgili sıkıntılı bir dönemin de artık bitmekte olduğunu haber verecektir.

2011 yılı, içinde barındırdığı dört Güneş iki de Ay tutulması nedeniyle düzensiz olarak nitelendirilen yıllardan biri olacak. Hayatınızın üç ayda bir yön değiştirmesine ve iç dinamiklerinin neredeyse sürekli bir dönüşüm halinde kalmasına hazırlıklı olmalısınız.

BOĞA
Jüpiter’in Koç burundaki hareketi, ayın ilk yarısı içerisinde, yaşamınıza daha fazla özen göstermek için biraz daha vakit bulmanızı sağlayacaktır.

 

Özellikle de ileriki dönemleri planlamak konusunda daha derin düşünebileceğiniz günler içerisinde, kısıtlamaları aşmak veya hayatın herhangi bir alanında sizinle gizliden gizliye rekabet eden kişileri çevrenizden uzaklaştırmak daha kolay olacak. 3 Nisan yakınları, psikolojik baskılardan kurtulmak için önemli bir çözüm getirebilir. Mayıs’ın ilk haftası içerisinde de, hayatınızın yoğun olan önemli alanlarında, tüm akışı olumluya dönüştürecek bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bunların arasında, eğitimler yoluyla kendinizi daha da geliştirmek, yurtdışıyla bağlantılı gelişmeler yaşamak ve uzun seyahatlere çıkmak da ana konular arasında sık sık yer alacaklardır.

30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık arası dönemlerde gerileyecek olan Merkür, yaşamınızın hemen hemen tüm alanlarında yavaşlama ve duraklamaya sebep olacak şartları ifade edebilir. İletişimde sorunlar, yanlış anlaşılmalar, unutulan randevular, sözleşme ve anlaşma maddeleriyle ilgili olarak uyuşmazlıklar ve kısa seyahatlerde ufak tefek problemler, dönemin konuları olabilirler.

Dört Güneş tutulması, iki de Ay tutulması barındıran 2011 yılı, yaşamınızdaki birçok şeyin, yaklaşık üç ayda bir değişip yeni bir yöne gitmeye başlaması şeklinde sonuç getirebilir. Ocak-Şubat dönemindeki, yabancılar, hukuk ve eğitim ile ilgili gelişmelerin yoğunluğunun ardından, 1 Haziran ve sonrasında, maddiyat büyük önem kazanacaktır. Bu dönemde yapacağınız hamle veya yatırımların, 10 Aralık yakınlarında önemli gelir kaynaklarına dönüştüklerini görebilirsiniz. Aynı zaman aralığı, zam veya prim almak gibi kavramları da gündeme taşıyacaktır. Ancak; 15 Haziran’dan itibaren vergi, borç, kira, aidat gibi, ödemeniz gereken meblağlar konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızda, tazminat, telif hakkı, miras veya nafaka gibi hukuki boyutu da olan kavramlarla ilgili süreçler varsa, daha da dikkat etmelisiniz. Beklenmedik bir gelişme veya unutulan bir taksit, hesapta olmayan bazı giderleri beraberinde getirebilir ve kimi ayrıntılar da 25 Kasım’daki olumlu etkilere kadar sizi uğraştırabilir.

1 Temmuz ve takip eden dönem, bilmediğiniz yerlere seyahat etmek, kısa gezilere çıkmak, dağ veya doğa yürüyüşü programı yapmak için uygun olmayacaklardır. Bu günler, yoğun iletişim içinde bulunduğunuz kişilerle anlaşmazlıkların daha sıklaşmaya başlayabileceği bir süreç de olabilirler. Diğer taraftan, sosyal hayatta parlamak, gruplar içinde öne çıkmak, popülarite ve saygınlığınızı artırmak gibi etkilerin de gündeme olacağı 4 Haziran sonrası dönemde, özellikle de 1-14 Ekim aralığı ile 3 Kasım ve 21 Kasım yakınlarında, aşık olmak, evlenmek, evlilik hayatında daha olumlu bir döneme girmek de 2011’in renkli yönlerinden olacaklardır.

İKİZLER
Dört güneş tutulmasının iki de ay tutulmasının gerçekleşeceği bu yıl içerisinde, üç ayda bir derin değişimler gündeme gelebilir. 4 Haziran’a kadar olan süreçte arkadaşlıklar, sosyal gruplar, sosyal bağlantılar konusunda çok olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Saygınlık ve popülaritedeki artışı, iş yaşamındaki bağlantılar yoluyla sağlanan bazı avantajlar destekleyebilir. Prestijli gruplara dâhil olmanın ön planda olacağı bu dönemin ardından, Jüpiter, 4 Haziran itibariyle, kısıtlamaları aşmak, psikolojik baskıları gidermek, gizli rakipleri veya düşmanları alt etmek konusunda önemli şanslar yaratacaktır.

 

Merkür, bu yıl, 30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek. Mekanik ve elektronik cihazlarda arızalara işaret eden bu hareket, yeni cihaz alımlarında özellikle dikkatli olmanızı gerektirecektir. Ayrıca, yanlış anlamalar, iletişim kopuklukları, randevu yeri ve saati yanlış anlaşıldığı için kaçırılan randevular, kısa seyahatler veya günlük gidiş-gelişlerde yaşanabilecek arızalar, bu dönemlerin konularından olacaklardır.

1 Haziran’da burcunuzda gerçekleşecek olumlu Güneş tutulması, yaşamınızın her alanında yeni başlangıçlara olanak verirken, devam ettirdiğiniz girişimlerde de hız kazanmanızı sağlayacak. Haziran sonrasında hayatınızın herhangi bir alanında çalışarak, özveri ve iyi niyet göstererek atacağınız tüm temeller, 10 Aralık yakınlarında size büyük kazançlar getirecektir. Nisan 2012’den sonra, bunların üzerinde yükselmeniz daha kolaylaşacaktır.

15 Haziran yakınlarında evlilik, ortaklık, rekabet gibi alanlarda yaşanabilecek olumsuzluklara dikkat etmelisiniz.  Biraz sabır ve hoşgörü göstermeniz, yerine göre de mücadeleci olmanız gerekebilir. Hayatınızın herhangi bir diğer alanında birlikte hareket etme kararı verdiğiniz kişilerin bireysel davranmaya başladıklarını da görebilirsiniz. Yapıcı tutumlar benimsemek, her şeyi, 25 Kasım’dan sonra, olduklarından da iyi hale getirmenizi sağlayacaktır.

1 Temmuz Güneş tutulması ise maddi açıdan bazı sorunlar yaratma potansiyeline sahip olacak. Gelirde beklenmedik bir azalma, beklenmedik harcamalar, bir yatırımın getirisinin düşmesi veya mülklerde bekletilemeyecek bir tamir gerektirecek olan bir zarar, gündemin konularından olabilirler. Bu günler içerisinde, lüks harcamalar konusunda da daha tutumlu olmanız gerekecektir.

Yılın genelinde, aşk, çocuklar ve hobiler gibi, yaşamın keyif veren yönlerinin de ön plana çıktığını göreceksiniz. 1 Haziran, 15 Haziran, 25 Kasım ve 10 Aralık tarihlerindeki tutulmalar da bu konuları daha da vurgulayacak kısa süreçleri, yan temalar arasına dâhil edebilirler.

YENGEÇ
2011 yılı, içinde barındırdığı altı tutulma nedeniyle, yaşamın sık sık dönüşeceği, yeniden yönleneceği, farklı farklı konuların birbiri ardına vurgulanacağı günler getirecek. 4 Ocak’ta kariyer yaşamını ön plana alan etkiler, 22 Ocak sonrasında ciddi bir terfi, kurum değişikliği, önemli iş teklifleri gibi konular etrafında şekillenecek olaylar meydana getireceklerdir. 20 Şubat’a kadar olan dönemde harcamaların artması, 3-27 Mart arasında büyük meblağlar kazanılması, 3-18 Ağustos aralığında bir kez daha harcamaların artması, yılın, parayla ilgili en yoğun dalgalanmaları olacaklardır.

30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek olan Merkür, söz konusu tarih aralıklarında, iletişimi zorlaştırabilir. Hem yanlış anlaşılmaların, hem de iletişim cihazlarının arızalarının gündeme geleceği bu dönemler, yeni elektronik cihazlar almak, sözleşmelere imza atmak, kısa gezilere çıkmak konularında da olumsuz etkiler barındıracaklardır.

1 Haziran Güneş tutulması, sizden gizlenen birçok şeyden haberdar olmanızı sağlarken, kısıtlamaları aşmak ve hayatın tüm alanlarında yeni girişimlere hazırlanmaya başlamak açısından da faydalı olacaktır. Sizinle gizliden gizliye rekabet etmeye çalışan kişilerin gerçek yüzlerini görmeniz de, nereden geldiğini şimdiye kadar anlayamamış olduğunuz engelleme girişimlerinin ortadan kalkmasına yardım edecektir.

Güneş tutulmasının gündeme getireceği bu konularla bağlantılı olsun ya da olmasın, 15 Haziran’daki Ay tutulması ile birlikte, hayatınızın herhangi bir alanında size yardımcı olan veya yardımcı olur görünen kişilerle bazı anlaşmazlıklar ya da ayrılıklar gündeme gelebilir. Daha fazla görev ve sorumluluk yüklenebilirsiniz.

 

Sabır gösterirseniz, 25 Kasım’dan itibaren hem yükünüz büyük ölçüde azalacak, hem de insanlar, bu sürede gösterdiğiniz çabalardan ötürü takdirlerini, sizi çok memnun edecek (olasılıkla bazı önemli faydalar da sağlayacak) şekilde göstereceklerdir.

1 Temmuz tarihi ise yaşamınızın ihmal etmiş olduğunuz alanlarına çok büyük vakitler harcamanızı mecbur tutacak bazı olumsuzluklar meydana getirebilir. Bu tarihe kadar olan süreçteki hamlelerinizin niteliklerine bağlı olarak prestij kaybı yaşamak ve size duyulan güvenin azaldığını görmek, bazı çevrelere uzak kalmak, potansiyel tehlikelerden olabilir. Davranışlarınız, çalışmalarınız, özeniniz ve imajınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. Aynı günler, ilişkilerle ilgili bazı sorgulamalara yönelmenize neden olacak şartlar da yaratabilirler. Yine de bu şartlar, 14 Temmuz yakınlarında ortadan kalkacaklardır.

 

kadin.info facebook sayfası

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
Tek parça namaz elbisesi satın al
Site içi Arama…
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar Ay-Akrep burcu seyri gün boyunca etkili olacak. Şans faktörünün insan hayatında ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Hangi noktadayım, sahip olduklarım nedir ve nereye doğru gidiyorum. Bu soruların cevabını bulmaya çalışırken, mantığınızla hareket etmek, sorun yaratan konularda çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yapmayı düşündüğünüz yenilikleri, geçmişte yaşadığınız olayları veya kişileri yeniden düşünmeli ve ele almalısınız.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşumu, parasal-cinsel-hukuki konularda başkalarıyla iş veya özel anlamda bütünleşme arzumuzu vurguluyor. Çıkarlarımızın farkında oluruz. Amaç güç elde etmektir. Araştırırız, peşini bırakmayız.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar karşıt burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde güne adım atıyorsunuz. Bir yandan sahip olduğumuz değerlere bakacağız. Diğer yandan bir türlü halledilmeyen sorunlarımızı düşüneceğiz. Bir şeyler yolumuza çıkıyor ve bizi zorluyor. Bunları aşmak gerektiğinin bilincindeyiz. Ancak bir o kadar yorgunuz.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşumu, ilişkimiz başta olmak üzere her türlü ortaklıkta çıkarlarını düşünenlere bizim de karşı bir duruş sergilememiz gerekir. Karşımızdaki kişi veya kişiler kendileri kadar bizi de düşünmeliler. O zaman doğru ve sağlıklı bir ilişkiden söz edebiliriz.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler Ay-Akrep geçişi tüm gün etkili olacak. Parasal konularda hırslıyız, isteklerimizi elde etmek istiyoruz. Çıkarlarımızı öne alıyoruz. Sezgilerimiz gayet güçlü. Paranın, sağladığı gücün peşindeyiz.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, bize, yetenekli olduğumuz konularda ve alanlarda seçimlerimizi doğru biçimde yaparak iş hayatımızda başarılı olacağımızı söylüyor. Sezgilerimiz, yaratıcı enerjimiz gayet yüksek.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşumu, derinlemesine olayları, durumları, sağlığımız ve ilişkilerimizi gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Tabii ki çıkarlarımızı düşüneceğiz. Ancak değerimizi bilen, bizi takdir eden insanlara elimizden geleni yapacağız. Her şeyi kafamıza takıp kendimizi yormayacağız. İşimize odaklanacağız, kendimize güveneceğiz.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler Ay-Akrep burcunda ilerliyor. Bazı konularda taviz veremeyeceğinizi kendinize göre doğrularınız ve yanlışlarınız olduğunu, eğer bir şey doğru ve sağlıklı şekilde gitmiyorsa, buna müdahalede bulunmak ve düzeltmek gerektiğini düşünürsünüz. Özel yaşamınızla ilgili mevzularda da durum böyledir. En zayıf noktanızdan sizi vurmaya çalışan kim ve ne varsa onunla mücadele ederek tedavi etmek isteyebilirsiniz.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi konular başta olmak üzere eğitim-iş-yeni yerleşim-bilgilenme ve kendini geliştirme anlamında hayallerimizi gerçekleştirme ve ideallerimize sahip çıkma yönünde kararlı ve inançlı olmamızı sağlıyor.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşumu, kendi gücümüze güvenmenin işaretçisidir. Aşkta tutkuluyuz ve sevdiklerimize bağlıyız. Onlarsız bir yaşamı düşünmek dahi istemiyoruz. Tabii ki cinsel arzularımız oldukça yoğun. Bu görünüm size çekicilik kazandırıyor. Karşı cinsi etkilemenizi sağlıyor.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar gün boyu etkili olacak Ay-Akrep geçişinde, ailevi veya özel konularda gözden geçirmede bulunursunuz. Duygularınızı dışa karşı bir maskeyle gizlersiniz. Duruma göre, başkalarının davranışlarına göre gerektiğinde tavrınızı belli edersiniz.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, girişim, meslek hayatınız, ailevi konular, sorumluluklarınız, miras, hisseli para, cinsel yaşamınız, paylaşımlarınız yönünde yaşanan gerilimi biraz olsun hafifleticidir.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşumu, bize ait olana tutkuyla bağlanmanın işaretçisi. Ailemiz, yuvamız, sahip olduğumuz her şeyi korumaktan ve kontrolü elimizden tutmaktan yanayız. Biz sevdiklerimizden bize karşı aynı yoğunlukta ilgi bekliyoruz. Bunu göremediğimiz zaman en ufak bir meseleyi daha büyütebiliriz.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar gün boyu etkili olacak Ay-Akrep geçişinde, hedefinize varma arzunuz yoğundur. Risk almazsanız. Sağlam olana yönelirsiniz. Eğer gerçekten bir şeyden eminseniz, onun peşine düşmekten çekinmezsiniz.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem verecek ve ideallerinize sahip çıkabileceksiniz. İlişki problemlerinizi içinize atmak yerine, bunları ılımlı bir şekilde çözümlemek isteyebilirsiniz.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşum etkisi, değerlerimize sahip çıkmamızı, kontrolü elimizde tutmamızı, güçlenmek adına maddi-manevi çıkarlarımızı kolladığımızı gösteriyor.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler, Ay-Akrep geçiş etkinliğinde güne uyanıyoruz. Hayata olumlu veya olumsuz şekilde vereceğiniz her yanıt değer taşır. Kimi anlarda geçmişi şöyle bir süzgeçten geçirebilir, kayıp-kazanç anlamında değerlendirmelerde bulunabilir diğer yandan şu anki mevcut durumunuzu iyileştirme anlamında neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır. Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde, maddi-manevi açıdan çıkarlarımızı korumak, güçlenmek ve değerlerimize sahip çıkmaktan yanayız. Günlük hayatın içinde karşılaştığımız her duruma bu bakış açısıyla yaklaşırız.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizle alakalı bir sorun varsa bunu bir an önce aydınlığa kavuşturmak isteriz. Canımızı sıkabilecek her şeyden uzak durmaya çalışırız. Maddi ve manevi anlamda özgür olmaktan yanayız.

Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünümü etkisi, iş hayatında ve ilişkimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Her şeyin düzeleceğine inancımızı yükselten bu görünüm, başarılı olma arzumuzu perçinliyor.

Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, ilgilendiğimiz alan ve konularda başarılı olmak adına özenle ve dikkatle çalışmanın önemini vurguluyor. Ne olursa olsun, kendinize inanmaktan, güvenmekten vazgeçmeyin. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermeyin. Stres yaratıcı insan ve durumlardan uzaklaşın.

Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, maddi güç kadar, ilişkimizdeki huzur da o kadar önemsenir. Sağlıklı ve dengeli bir yaşamın ne kadar kıymetli bir hediye olduğunun farkındayız.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, ilişkileri güçlendiricidir. Etrafımızdaki dünya ile olumlu bir bağ kurarız. Hislerimizi rahatlıkla ifade ederiz. Özgürlük, yenilik, değişiklik, farklı bir şeyler yaşama arzumuz yoğundur.

Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, umutlarımızı yükseltip, ileriye yönelik düşünmemizi, planlarımızı istediğimiz şekilde yürürlüğe koyabilmemizi sağlıyor. Bize olanaklar sunuyor. Eğitimden ticaret hayatına kadar her alanda kendimizi güçlü şekilde ifade etmemizde destek veriyor.

Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, maddi kazanç elde etme arzunuzun simgesidir. İstersiniz ki, yaptığınız iş, uğraştığınız alanda doyurucu geri dönüşler olsun. Bu anlamda biraz hırslanmak mümkündür. Bunu doğal karşılamak lazım... Kim hayatını garanti altına almak istemez ki? Ancak şartlarımıza bakacağız bir de maddi konularda her verilen söze inanmadan önce bilinçli düşüneceğiz.

Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, hedefe odaklı düşünmenin kendimizi güçlü bir şekilde dışa ifade etmenin işaretçisidir.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar 3 Aralık saat 18:47 İkizler burcunda oluşacak Dolunay, günlük hayatımızda hangi işlere öncelik vermemiz, çalışma şartlarımızı gözden geçirmemiz, sağlığımızı önemsememiz gerektiğini vurguluyor. Dolunayın yöneticisi Merkür-Yay burcunda geriliyor. Zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Mesai arkadaşlarınızın düşüncelerine, kişiliklerine tabii ki saygı duyarız. Ancak tartışma, huzursuzluk veya mesafe koyamamak nedeniyle yaşanacak sıkıntılara dikkat edin. Kendinize özen gösterin. Siz de aynı şekilde davranın.

Bu Dolunayda sırlarınızı iyi koruyun. Bağımlılık verici maddelere karşı dikkatli olun. Sigortasız çalışmayın. Bazı işleri yetiştirmekte zorlanmalar veya yanlışlıklar olabilir. Vaktinde yetiştiremezsiniz veya dalgınlık sonucu yanlışlar yapabilirsiniz. Kontrol etmeyi unutmayın. Merkür geri hareket dönemi bu anlamda olumludur. Eğer kendinizde stres, uyku bozukluğu, panik atak gibi rahatsızlıklar hissediyorsanız bir doktora görünün. Sistemli yaşayın, zorlu diyetlerden kaçının. Dolunayın oluştuğu bugün Jüpiter-Neptün görünümü gerçekleşiyor. Bu sizin için gayet olumludur. Hedefinize azim ve kararlılıkla ulaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde manevi yönde destek alırsınız. Yeni iş projeleri gelebilir. Eğitim verebilirsiniz. Karşınıza iyi fırsatlar, teklifler çıkabilir. Bu Dolunayda yukarıda da izah ettiğim gibi işlerinizi düzenli takibini yapın, sağlığınızı ihmal etmeyin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

3 Aralık (saat 10:34)-23 Aralık (saat 04:51) tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür etkisinde, zihnimiz yorgun, kafamız karışık olabilir. Bizim işimize gücümüze sahip çıkmamız, dağılmamamız, ne istediğimizi bilmemiz lazım. Şuna koşturayım, buna yetişeyim derken sağlığımız da bozulabilir. Öncelikle bizim Merkür gerileme hareketinden yararlanıp, yarım kalan işlerimizi bitirmeliyiz. Elimizden geleni yaparız. Ancak kendimizi tüketircesine olmamalıdır. Zaten iş hayatı yeterince insanı yoran, yıpratan bir alandır. Plansız, dağınık çalışmak ne kadar yanlışsa, insanın bir köle gibi uzun mesailer harcaması ve bunun farkında olduğu halde devam ettirmesi sonunda sizi psikolojik ve fiziksel anlamda hasta eder. Lütfen belli bir program yapın. Kendinizden ödün vermeyin. Ufak tefek bile olsa sağlık şikayetlerinizi doktora gösterin. Bir şeyin aslını astarını iyice öğrenmeden endişe yapmayın. Gizli veya çok önemli dosyalarınızı iyi saklayın. Bilgisayarınızı kontrol edin. Şifrelerinizi gözden geçirin. Her şeyi kafanıza takmayın. Öncelikli işlerinizi iyi bir zamanlama ile halledin.

Tüm burçlar için önemli Not: Merkür gölgeli günleri, geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi 27 Kasım itibariyle etkili olmaya başlar.Geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası 30 Aralık kadar etkili olur. Bu tarihleri merkez alarak, yorumunuzda sözü edilen noktalara dikkat edilir.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar gün boyunca Ay-Akrepte ilerleyecek. Mevcut işiniz veya gelir durumunuz sizi tatmin etmiyorsa, her şeyi gözünüzde büyütürsünüz. Sanki hiçbir şey yolunda gitmiyor gibidir. Benim tavsiyem hayatı bu denli sorgulamak yerine, bir mola vermek, müzik dinlemek, dostunuzla sohbet etmek, yürüyüş yapmaktır. Bunlar sizi sakinleştirir.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, ideallerinizi gerçekleştirmek anlamında size yardımcıdır. Burada en önemli nokta, gelir ve gider dengenizi sarsabilecek dağılmanıza yol açabilecek kararlar almamaktır. Bütçenize mutlaka özen gösteriniz.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşumu, mesleki hayat-toplumsal ilişkiler ve kişisel tüm kararların derinlikli gözden geçirilmesini sağlar. Bugün yapacağınız işlerde başarılı olmak isteğiniz yüksektir. Rakiplerinizi geçmek istersiniz. Sorumluluk almaktan çekinmeyin. Çünkü bu sizi başkalarının gözünde yüceltir.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, gün boyu etkili olacak Ay-Akrep geçişinde her şeyi derinlikli şekilde ve çıkarlarınızı gözeterek incelersiniz. Eğer bir probleminiz varsa bir dostunuzla, sevdiğinizle dertleşmek iyi gelebilir.

Saat 15:38 Ay-Neptün olumlu görünümü etkisi, çalışma hayatınız, günlük yaşam, çevre değişimleri, eğitim-iş-girişim anlamındaki konular üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek anlamında size destektir.

Saat 19:58 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde her konuyu derinlemesine araştırarak bilgi sahibi olursunuz. Yurtdışı-eğitim-bilgilenme-yükselme ve haklarınızı elde etmede başarılı bir gün geçirirsiniz. Maddi-manevi açıdan sizi güçlü kılacak kazançlı işlere yönelirsiniz.

Yüzünüzü gülümseten gelişmelerle dolu bir gün dileğimle,