14 Şubat Sevgililer Günü Ne Alınmaz?

14 Şubat Sevgililer Günü Ne Alınmaz?

Yarın 14 Şubat Sevgililer günü. 14 Şubat Sevgililer günü hediye seçiminde hala kararsız kalanlar varsa sitemizde yayınladığımız Sevgililer Günü Konularını incelemenizi öneriyoruz. 14 Şubat Sevgililer Gününe saatler kala Sevdiklerinize hala hediye almadıysanız bir buket gül ile güzel sözler söylemeniz yeterli olacağı düşüncesindeyiz. Diğer bir konu ise Sevgililer Gününe ne alınmaz? sorusu. Bu soruyu Vestel Ütü […]

Yarın 14 Şubat Sevgililer günü. 14 Şubat Sevgililer günü hediye seçiminde hala kararsız kalanlar varsa sitemizde yayınladığımız Sevgililer Günü Konularını incelemenizi öneriyoruz. 14 Şubat Sevgililer Gününe saatler kala Sevdiklerinize hala hediye almadıysanız bir buket gül ile güzel sözler söylemeniz yeterli olacağı düşüncesindeyiz.

Diğer bir konu ise Sevgililer Gününe ne alınmaz? sorusu. Bu soruyu Vestel Ütü Reklamı mükemmel şekilde yer vermiş. Üstelik Bunu #14SubattaNeAlınmaz olarak etiketleyerek sosyal medya da büyük ses getirdi.

İşte sizin için derleğimiz en anlamlı ve sevgilinizin ilgisini çekebilecek sevgililer günü hediyeleri…

 

1.Sevgilinizin özel ilgi alanlarına yönelik, ilgi alanlarını destekleyecek bir hediye. Bu hediye onu ne kadar desteklediğinizi gösterecektir.

2.Sizin evinizde giymesi için bir pijama veya eşofman takımı. Bu hediye kendini daha fazla oraya ait hissetmesini sağlayacaktır.

3.Bir müzik kutusunun, sevgilinizin en sevdiği şarkıyı veya sizin şarkınızı çalmasını sağlayın ve bunu ona hediye edin.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

4.Birlikte çekilmiş fotoğraflarınızdan bir albüm hazırlayın ve ona hediye edin. Bu albüm digital bir çerçeve de olabilir ve çalışma masasında kullanılarak sürekli onunla birlikte olur.

5.Onun için ağaç dikin veya diktirin. Hem çok ekonomik hem de çok anlamlı bir hediye olacaktır.

6.Onun bir resminin karikatürünün çizilmesini sağlayın ve daha sonra bunu bir tişört veya kupaya bastırarak ona hediye edin. Klasik ama çok eğlenceli bir hediyedir.

7.Çok gitmek istediği bir kursu satın alın ve bunu ona hediye alın. Bir insana istediği eğitimi vermekten daha güzel bir hediye çok azdır.

8.Birlikte oynayabileceğiniz bir oyun satın alın. Hem çok eğlenmenizi, hem de çok yakınlaşmanızı sağlayacak bir hediye olacaktır.

9.Onu hep görmek isteyipte gidemediği bir yere götürün ve birlikte baş başa tatil yapın.

 Evet. Vestel Beyaz Eşya Kampanyaları 2014 yılının Sevgililer Günü Reklamına Geri dönelim;

Vestel’in “14 Şubat’ta Ne Alınmaz?” reklam filminde sevgilisine ütü hediye eden bir erkeğin komik hikâyesini sevgilisinin balonlarla yaptığı sürprizle heyecanlanan kadının ütü hediyesi karşısında yaşadığı şaşkınlık ve hayal kırıklığı ile anlatıyor.

Vestel Kampanyalarını duyuran ilgili Marka, Romantik jestler için reklamında www.vestel.com.tr/14subat sayfasını öneriyor.

 

İşte Tekrar Tekrar Neşe ile İzlediğiniz Vestel Ütü Kampanyası Videosu

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Yusuf Ziya USLU Yusuf Ziya USLU Kadın ve kadına dair tüm değerleri kaleme alarak bu siteye yansıttığımız ve güzelliklerle taçlandırdığımız kısacık hayatın bir kenarından tutmak ne hoş..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al