14 Şubat Sevgililer Günü 2014

14 Şubat Sevgililer Günü 2014

2014 Yılı 14 Şubat Sevgililer günü yaklaşırken, herkes süpriz ve hediye seçimi için harekete geçti. 14 Şubet Sevgililer Günü için en etkili hediye nedir? Sevgililer Günü 2014 tüyoları için yazımızı okumaya devam edin. Bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü Cuma gününe denk geliyor. Sevgililer günü için Cuma öğleden sonra bir program yapıp hafta sonu yoğun […]

2014 Yılı 14 Şubat Sevgililer günü yaklaşırken, herkes süpriz ve hediye seçimi için harekete geçti. 14 Şubet Sevgililer Günü için en etkili hediye nedir? Sevgililer Günü 2014 tüyoları için yazımızı okumaya devam edin.

Bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü Cuma gününe denk geliyor. Sevgililer günü için Cuma öğleden sonra bir program yapıp hafta sonu yoğun ve stresli şehir kalabalığından uzaklaşarak eşiniz ile mutlu bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Peki ya Sevgililer günü hediyesi?

Çok Pahalı bir şey olması şart olmamakla birlikte, istediği ya da ihtiyaç duyduğu bir şeyi küçük bir süsleme ile vermeniz yeterli olacağı düşüncesindeyiz. Hediyeyi süslemek hediyenin kendisi kadar önemlidir.

sevgililer günü hediyesi ne alabilirim gibi sorular bence yersizdir. Zira Partnerinizi en iyi siz tanıyor ve tanımlıyorsunuz. Bu sebeple hediye seçimi için en uygun şeyin sizin bilmeniz gerektiği bir gerçektir. Bu paylaşımdan sonra kararsız kaldığınızı düşünüyorsanız, bol çikolatalı bir kırmızı gül buketi bence hiç bir kadının vazgeçemeyeceği bir hediye seçimidir.

Bu seçimde dikkat etmeniz gereken tek nokta özgün olmanız, farklı olduğunuzu hissettirmeniz. Bu inceliği karşı tarafa hissettirdiğiniz taktirde iş tamam demektir.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Sevgililer Günü Yemeği olmazsa olmaz bir Aktivitedir. Normal bir yemekten farklı ve özgün olmalı. Örneğin, Aşkın rengi olduğu için Sevgililer Günü sofrasında mutlaka kırmızı vurgulanmalı. Mekanda ise kırmızıyı güllerle, kalp balonlarla veya mumlarla vurgulamak mümkün.

İki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir hediye geceyi özel kılmak için yeterli.

14 Şubat Sevgililer Günü, tüm içtenliğimizle sevdiklerimize sevgimizi gösterdiğimiz özel bir gün. O yüzden, bu özel kutlamayı gerçekleştireceğiniz mekan da özel olmalı veya o güne özel romantik detaylarla özgünleştirilmeli.

Hanımlar sofralarında dantel, inci gibi romantik detaylar kullanabilir.

Sofraya ve masanın etrafına serpiştirilmiş gül yaprakları ve bol ışıltılı mumlar muhakkak bulunmalı. Kırmızı peçeteler, kalp şeklindeki peçetelikler, dore ve gümüş aksesuarlar sofrada kullanılabilecek detaylar arasında.

Bugünün en anlamlı şeyi ise sevdiğinize en özel hediyeyi bulabilmek ve bunu o gün onunla paylaşabilmek. 

Sevgililer Günü |  14 Şubat 2014

Facebook Yorum Yap

yorumlar

YAZAR HAKKINDA

Kadın info Kadın info Kadınlara Dair Tüm Güzellikler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al