1 Ayda 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi Tavsiyesi

1 Ayda 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi Tavsiyesi

Hızlı Zayıflama ve kilo vermek için kadın sitemizde tavsiye edeceğimiz 1 Ayda 7 Kilo Verdiren Diyet Listesi Önerileri. Kilo verme yardımcı.

Kilo vermek isteyen insanların sayısı günden güne artmaktadır.  Bu doğrultuda kilo vermek için pek çok farklı yöntemin uygulandığını söylemek de mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra kilo vermeye dair pek çok farklı özelliği içerisinde barındıran diyet listesinin bulunduğu da bilinmektedir. 1 ayda 7 kilo verdiren diyet listesi gibi çok sayıda farklı diyet listeleri mevcuttur.

Zaman içerisinde uygulandıkça isabet oranı belirlenen bu diyet listeleri, kimi zaman arkadaşlarımıza tarafından kimi zaman TV kanallarına çıkan uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu kapsamda 1 ayda 7 kilo verdiren diyet listelerinin en güncellerinden birisi de aşağıdaki gibidir;

  • Sabah; 2 etiekmek, domates ve salatalık
  • Öğlen ; 1 dilim kepek ekmeği, bir kase yoğurt
  • Akşam 2 dilim kepek ekmeği, salata, yarım kase yoğurt, 8 ya da 9 kaşık herhangi bir sebze yemeği

Yukarıdaki diyet listesinde ara öğünlerde şayet açlık hissettiğinizde birkaç tane ceviz ya da kuru kayısı yenilmesi de önerilmektedir. Ayrıca bol su tüketimi de yukarıdaki listeyi uygularken önerilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında öğünlerde ekmekten uzak durmanın, porsiyonu azaltmanın ve diyete sıkı sıkıya uymanın çok önemli olduğunu söylemek de gerekli olmaktadır.

Diyet Listelerine Uyanlar için Önemli Tavsiyeler

Unutmamak gerekir ki diyet listesine uymak irade isteyen bir iştir. Sabırlı ve sakin olunması gereken bu önemli süreçte sürekli tartı üzerine çıkmanın yanlış olduğunu tüm diyet uzmanları tarafından bilinmektedir. Bundan dolayı azminizin kırılacağı yorumlara kulak asmamanız önemli olmaktadır.

Sağlıklı ve düzenli olarak uygulanabilecek olan bu diyet hem bayanlar hem de baylar için oldukça idealdir. Evet, şimdi sizlerle bu diyet listesini paylaşmak istiyorum. Sitemizde yer alan diğer diyet listeleri ve Farklı diyet programlarını incelemek için kadın sitemizin diyet kategorisini inceleyebilir, Kilo verme sürecinde etiket adı olan Hızlı Zayıflama önerileri bölümünü de inceleyebilirsiniz.

Bir önce ki yazıda yer alan, Gece Kızı Çayı ürünü de bu diyet programına uygun olarak tüketilmesi, kilo verme sürecinde size yardımcı olacağını da hatırlatmak istiyoruz.

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

Son olarak sitemizin ana vizyonu çerçevesinde çok kısa sürede kilo verdiren katı ve sert diyet programlarından kaçınılmasını ve doğal diyet programlarını en az 40 gü süre ile doğru ve sakin şekilde yapılmasını önermekteyiz.

Facebook Yorum Yap

yorumlar

Orjinal VitaminLife Sipariş Ver

YAZAR HAKKINDA

Zeliha Deniz Zeliha Deniz Biliyorum Deniz kadar çoşkulu, bir kum tanesi kadar savurganım... Ama yine biliyorum ki avucunda işlenecek bir pırlanta kadar özelim!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
VitaminLife Satın Al