Nicer Dicer Plus

23
2111

Nicer Dicer Plus pratik mutfak doğrayıcı ile ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan bir ürün olarak Türkiye’de hızlı bir şekilde satışa başladı. Nicer Dicer pratik doğrayıcının yeni versiyonu olan bu harika ürün Nicer Dicer Plus piyasa fiyatı internet sitelerinde 129 TL olmakla birlikte Kadin.info ziyaretçilerimize özel fiyat olarak 39 TL ile satışa sunmaktayız.

 

Ev Hanımları mutfakta yemek hazırlarken harcadığı zaman ve emeği artık eşi ve çocukları için harcayacak. Nicer Dicer Plus mutfakta ev hanımlarına üstün bir kolaylık sağlarken hızlı ve pratik şekilde salata ve benzeri bir çok şeyi sunmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

 

Bir çok farklı aparat, bıçak takımı, rendeleme araçlarından tek tek uğraşmak artık tarihe karışıyor. Tüm bunların yerine Orjinal  Nicer Dicer Plus tek başına size yetecek.

 

Bu mükemmel ürün ile beraber pratik şekilde değiştirebileceğiniz farklı fonksiyonlarda bıçaklar ve bu bıçaklara ek olarak, bir soyma aletine, yiyeceklerin tazeliğini koruyan kapağa, V şekilli bıçağa ve rendeye de sahip olmuş olacaksınız.

Ürün Kullanıcı Yorumları ile ilgili sayfamıza Nicer Dicer Plus Yorumlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfamız altından da ürün ile ilgili her türlü soru, eleştiri, şikayet ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Tüm yorumlarınız özel olarak yetkililer tarafından incelenerek geri dönüş yapılacaktır.

 

Nicer Dicer Plus ile ilgili tüm detaylı bilgilere yukarıda yer alan Hemen Satın Al Banner Resmine tıklayarak ulaşabilir, sipariş sayfası üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Ancak bu sayfamız altında sizlere faydaları ve ürün paket içeriği hakkında bilgi sunmak istedik.

 

Nicer Dicer Plus Faydaları?

Nicer Dicer Plus un öncekinden farklı bir yanı daha, Kolay çıkarılıp takıla bilen bölümü sizlere yiyecekleri dökülüp dağılmadan, etrafınıza fazlaca lekeler saçmadan daha derli toplu bir hazırlık yapmanızı sağlayacaktır.

Sizden mutfakta çok bir yeristamayan ,her türlü yemek hazırlığı için yardımcı, temizlemesi kolay,daha hızlı doğrama ve rendeleme işleri için mutfaktaki süper şefinizi hemen temin edin. Nicer Dicer Plus un hızıyla hayatı kolaylaştırmak için geç kalmayın.

 

Nicer Dicer Plus Paket İçeriği :

Temizleme butonlu üst kapağı ve bıçak yuvası
Kompakt haznesi
Bıçak 6×6 mm / 12×12 mm
Bıçak 18×18 mm / 6 x 36 mm
Elma dilim kesmek için bıçak
Bıçak bölmesinin kapağı
Mükemmel çift yönlü soyucu
Güvenli yiyecek tutma aracı
Yiyeceklerin tazeliğini koruyan özel kapak

 

megamax sipariş

23 YORUMLAR

 1. 20 ad aldım hepsinin şeffaf alt kutusu kırık çıktı yerine yenilerini alabilirmiyiz yedek parça sorununuz varmı yokmu alabilirsek gönderirmisiniz

  0535 224 74

 2. Dün Sipariş vermiştim. Bugün elime geçti Nicer Dicer Plus. orjinal bir ürün olduğu konusunda terettütlerim vardı.
  Ürün faturalı ve orjinal geldi gerçekten çok teşekkür ederim. 59 tl olması da ayrı bir güzellik.

 3. Görümcemle beraber 2 adet nicer dicer plus sipariş vermiştik. Bugün sabah elimize ulaştı.
  şimdi beraber inceliyoruz. gerçekten harika.. herkese tavsiye ediyorum.

 4. Maalesef sipariş vermiş bulundum. Destek hattı bölümünden kimseye ulaşamadım. Mail attım. Geri dönüş olmadı. En son cep telefonundan ulaştım, durumu bildirdim. Nezaketten uzak bir şekilde çok çirkin konuşması oldu. Bilgisayardan çok alışveriş yaparım, ben hayatımda bir sipariş verdiğime bu kadar pişman olmadım.

  • Cumartesi sizinle görüşmemize istinaden tüm bilgiler tarafınıza aktarıldı. Aynı gün akşamında sipariş vermeniz üzerine kargonun pazartesi kargosu ile çıkması bilgisi e aktarıldı buna rağmen, farklı uslüp ile aynı soruyu üst üste sormanız negatif bir sinerjinin doğmasına sebep olmuştur..

   Yoğun sipariş ve işleyiş yönünden anlayış bekler, müşterimizden özür dileriz.

   Not: Ürünlerimizin tamamı orjinal olup, tüm siparişlerimiz Faturalı olarak çıkmaktadır.

 5. Orjinal ve yeni versiyon olan Nicer Dicer Plus harika bir ürün. Herkese tavsiye ediyorum. Artık salata yapmak büyük bir zevk ve hiç bir şekilde zorlanmıyorum.

  Teşekkürler Nicer Dicer Plus

 6. Merhabalar,
  Nicer Dicer Plus pratik doğrayıcı ürününü bir arkadaşım geçen hafta bayramdan önce satın almıştı. çok kullanışlı ve harika bir ürün olduğunu söylüyor.

  Bende 1 Adet Satın Almak İstiyorum.

 7. Kadin.info ziyaretçilerimize sunmuş olduğumuz Orjinal Nicer Dicer Plus Fırsat Kampanyası kapsamında satışa sunduğumuz bu mükemmel ürüne 59 TL ‘ye satışa sunulmuştur.

CEVAP VER