Connect with us

Kadın Güzellik Sağlık ve Moda

Mehmet Günsür Kimdir ? Muhteşem Yüzyıl

Magazin

Mehmet Günsür Kimdir ? Muhteşem Yüzyıl

Bu konumuzda Muhteşem Yüzyıl dizisine şehzade Mustafa olarak katılan Mehmet Günsür kimdir sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Mehmet Günsür diziye katıldığı ilk bölümde reyting rekorlarını kırarak hayranlarını ekran başına kitlemeyi başardı.Şimdi akıllardaki soru işareti Mehmet Günsür yani şehzade Mustafa’nın dizide ki cariyesi kim olacak.?Şehzade Mustafa’nın cariyesi Varmısın Yokmusun ve Survivor yarışmalarında adını duyuran Gizem Akıncı olacak.

Mehmet Günsür Kimdir?

Mehmet Günsür 8 Mayıs 1975 te İstanbul’da doğmuştur.

Oyunculuğa 7 yaşında çeşitli reklam filmlerinde oynayarak başladı. 12′sinde Okan Uysaler’in yönettiği Geçmiş Bahar Mimozaları adlı dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol aldı. O yıllarda oyunculuk onun için bir hobiydi. Diğer bir hobisi de müzikti. Uzun bir süre Dawn adlı bir grupta şarkı söyledi.

Eğitimine ise İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde devam etti. Dört yıl boyunca Taksim’de bir lokantada işletmecilik yapan Günsur’un kendini Türkiye’ye tanıtması Ferzan Özpetek’in Hamam filmiyle oldu. Bu filmle birlikte oyunculuğu meslek olarak seçti. Hamam filminin ardından İtalya’ya yerleşen ve mesleğine orada da devam eden oyuncu İtalya’da çok sevilen biri haline geldi. Ailesi “Yugoslavya” göçmenidir ve “The Italian” adlı filmde “Arnavut” bir genci canlandırmıştır. Senenin 4 ayını Yugoslavya’da geçirdiğini bir röportajında belirtmiştir.Katerina Mongio ile evlidir. Ali adında bir oğlu ve Maya adında bir kızı vardır.

 

Yazının Devamı için
Advertisement
Şunlara da göz kırp...

Kadınlara Dair Tüm Güzellikler

Konu yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Magazin

Bunlara da Göz Atabilirsiniz
To Top