Evden Ek iş Fırsatları

11
668

Evden yapılabilecek ek iş fırsatları ile ilgili kadin.info adresinde sizler için derlediğimiz yazıda, evde iş imkanları, ek işler, evden kazanç sağlamak için detaylı iş ilanlarıını ve yöntemlerini anlatacağız.

Birinci adım :
Eğer evde boş vaktiniz var ise ve ev ortamınız sakin ve internetinizde varsa internet üzerinden evinizde ek iş yapabilirsiniz.

Nasıl mı ?
Bir çok çeşiti var bunun. Bizim önerdiğimiz ilgili olduğunuz bir konuda bir web sitesi / blog açarak günlük yazılar yazmanız. Belirli bir süreçten sonra sitenize iyi ziyaretçi çektiğinizde azımsanmayacak ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Bununla ilgili bilgi almak için konu altında ki yorumlar kısmından soru ve taleplerinizi yazabilirsiniz.

İkinci Adım olarak Evde Boncuk işi :
Bir çok firma yoğun olduğu için boncuk işleriniz, nikah şekeri el işçiliği, dikim işleri, promosyon ürünleri vb. evlere dağıtarak ev hanımlarına artı bir istihdam sağlamaktadır.

Evden yapılabilecek ek iş fırsatları :

1 ) İnternet üzerinden para kazanma
2) Evde boncuk , Nikah şekeri ve Promosyon vb. işler
3) Telefon ile Pazarlama
4) Dil biliyorsanız çevirmenlik (bu işte yoğun bir şekilde kazanç mevcuttur.)
5) Evde çocuk bakımı (Referans şartdır.)
6)Çevreniz varsa network marketing şirketlerine üye olarak yaptığınız satışlardan prim alabilirsiniz.

Sizde Evde yapabileceğiniz ek iş arıyorsanız veya evlere ek iş veriyorsanız bu konu altında ilanlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

megamax sipariş

11 YORUMLAR

 1. iş fırsatları yıllar geçtikçe değiliyor. Yeni iş fırsatları ve ek gelir için sizde yorum, düşünce ve önerilerinizi paylaşın lütfen.

  Bende kendi bloğum da yazıyorum. Ayda 600-700 tl kazanıyorum. Inşallah daha çok kazanırım..

 2. Bugün Türkiye’de network marketing konusunda en karlı firma Ersağ bitkisel temizlik ve kozmetik ürünleridir. Üyelik ücreti vs. yoktur. Verdiğiniz siparişlerinize anında bulunduğunuz kariyere göre indirim alırsınız (en az %10 dur. Kariyer atladıkça %15-%21-%27 ve %33 gibi indirim alırsınız) bunun yanında altınızda bulunan üyelerinizin verdiği siparişlerden yukarıda bulunan yüzde oranlarına göre prim alırsınız.

  Daha bitmedi, her 150 tl.lik siparişinize o ay belirlenen 5 üründen 3 tanesi hediye olarak verilir. Özel günlerde (bayram, kandil vs. 5 üründen 4 tane ürün hediye olarak verilmektedir.) Hepsini topladığınızda %100 oranında bir kar elde edersiniz. Böyle karlı bir network marketing firması Türkiyede herhalde yoktur tabiî ki ERSAĞ hariç.

 3. İSTER EVDE İSTER İŞ YERİNDE EK İŞ İSTİYORSANIZ BİZİ ARAMALISINIZ.. İÇ GİYİMDEN BAKIM ÜRÜNLERİNE 450 KALEM ÜRÜN ÇEŞİDİYLE…TÜRKİYEDE %10 PRİM VEREN TEK FİRMA SİLVA PAZARLAMA ÜYELİK ÜCRETSİZDİR
  BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYINIZ 444 1 761
  silvapazarlama.com

 4. Yalanlarla emeklerinizin ve paralarınızın boşa gitmesine neden olan kişilerle değil, part time ya da full time ne kadar çalışmak isterseniz o kadar çok kazabileceğiniz GERÇEK bir network iş imkanı ile tanışmanın zamanı geldi… Birçok farklı koldan kazabileceğiniz bir sistemle tamamen yerli sermayeyle kurulmuş bir Türk firması Lorems temsilcisi olarak nasıl kendi işinzi kuracağınızı öğrenmek ve başvuru yapmak için sitemizi ziyaret edin:

  lorems.leriz.biz

 5. Ev hanımlarına ek gelir imkanı için bana mail atın.
  (Güvenlik sebebi ile iletişim bilgileriniz yayınlanmaz. Detaylı bilgi için site yöneticileri ile iletişime geçiniz.)

  • eyüp göktürkte oturuyorum 23 yaşında ev hanımıyım çeşitli yerlere boncuk kolye, bileklik,vs ve aksesuar dikimi yaptım sizinle çalışmak isterim cevabınızı bekliyorum

CEVAP VER